20-stka Prezesa Marka

20170911_174049.jpg

11 wrze┼Ťnia w SKAWP "Victoria" mia┼éa miejsce niecodzienna uroczysto┼Ť─ç, a mianowicie okr─ůg┼ée 20 lat abstynencji Prezesa Marka. Przy d┼║wi─Ökach gitary naszego klubowego wirtuoza Jurka rozpocz─Öli┼Ťmy spotkanie s┼éowami naszego klubowego motta. Moc ┼╝ycze┼ä, du┼╝o ciep┼éa p┼éyn─ůcego z ust klubowicz├│w i przyby┼éych go┼Ťci ale te┼╝ i rodziny tak w skr├│cie mo┼╝na ┬áopisa─ç ca┼ée zdarzenie. Oczywi┼Ťcie na sto┼éach nie zabrak┼éo s┼éodko┼Ťci. Wszystkim, kt├│rzy przyczynili si─Ö do zorganizowania uroczysto┼Ťci, za wspania┼ée wypieki sk┼éadamy serdeczne podzi─Ökowania a dla Prezesa Marka du┼╝o zdr├│wka i dalszej ┬áwytrwa┼éo┼Ťci. Na koniec nie zabrak┼éo muzycznego upominku od Jurka dla naszego solenizanta.

designed by paterserix group
Licznik odwiedzin: